? نارکوب - طناب تفلون

طناب تفلون

توضیحات محصول :                                                                                                   
                                      طناب PTFE برای درزگیر مواد به عنوان واشر PTFE 100٪  و در قسمت پشت با یک نوار چسب برای استفاده آسان طراحی شده است. این محصول را می توان به عنوان یک واشر در تمام انواع فلنج ها استفاده کرد و می توان تقریبا برای تمام مایعات و مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر فشار بالا(گاز ومایعات)، راحت در استفاده، ساختار آن نرم وقابل  کشیدن ، ایده آل برای ایجاد واشر آب بندی بین دوصفحه واتصالات هاوی مواد شیمیائی ، ایجاد آب بندی بین اتصالات فشار گاز، شیشه ، اتصالات  که در حال خوردگی باشد ، سطح ویژه برای درز گیری وآب بندی جاهای دشوار ، مورد استفاده دارد (بصورت یک طرف چسب ).

توصیف  :                                                                                                                                  طناب تفلون درزگیر آلی برای برنامه های کاربردی  خاص ساخته شده است از  PTFE 100٪. یک فرآیند منحصر به فرد PTFE تبدیل به یک ساختار فیبری میکرو متخلخل، و در نتیجه درزگیر با یک ترکیب بی نظیر از خواص مکانیکی و شیمیایی. برای اتصالات آسان با یک نوار چسب عرضه می شود.

برنامه های کاربردی معمولی :
طناب تفلون مخصوصآ برای آب بندی اتصال فلنج، سیستم های لوله بافشار بالا (گاز ومایعات)، سیستم های هیدرولیک و پنوماتیک، مناسب برای مواد شیمیایی به جز فلزات قلیایی مذ اب و عنصرهای فلوئور و غیره .

ویژگی نخست :

  • موجب صرفه جویی در پول و زمان .
  • بدون ضایعات ، هزینه آن کمتر از مواد واشر .
  • زمان نصب و راه اندازی در حداقل  زمان وبدون نیازبه قالب ، با فرم دهی در محل ، بدون  نیازبه نکهدارنده ، سطوح خشن، نامنظم ،  حفره دار، سطوحآسیب دیده و یا اتصالات دندانه دارسطحهای ویژه و خاص .

مشخصات :
محدوده دما :  ℃260 ~ ℃  268 -
فشار آب بندی مایع : (kgf/cm2) 200
آب بندی گاز : (kgf/cm2)  140
ضخامت : mm 10- mm 0.5
عرض ورق : mm 10 -  mm 3
تراکم : g/cm3 0.8 ~ g/cm3  0.7
PH : 0 ~ 14

مرتب سازی: orderby نمایش:

جدید
طناب تفلون
15,000 ریال